PRODUCT CERTIFICATION گواهی محصول از کانادا

گواهی نامه ISO 22000 معتبر بین المللی ACS
سپتامبر 11, 2023
گواهی ارگانیک ملی ایران
سپتامبر 19, 2023

PRODUCT CERTIFICATION گواهی محصول از کانادا | Ics ایران

آ سی اس با برخورداری از متخصصین مجرب، این امکان را دارد که محصول تولیدی واحدهای صنعتی را نمونه برداری و در آزمایشگاه های معتبر ؛ دارای تایید صلاحیت ایزو ۱۷۰۲۵ از مراجع اعتبار بخشی ILAC؛ در انطباق با استاندارد های بین المللی مورد آزمون قرار داده و در صورت تایید نتایج آزمون گواهی محصول Type Approval از نهاد صدور گواهی نامه ACS کانادا صادر نماید.

توضیحاتی در مورد گواهی محصول Type Approval:

گواهی محصول Type Approvalپس از انجام نمونه برداری توسط این شرکت و انجام آزمون های تاییدی محصول، توسط آزمایشگاه های بین المللی و آکردیته، به محصولات تایید شده واحدهای تولیدی اعطاء می شود.

مزایای صدور گواهی محصول Type Approval:

– این گواهینامه تضمینی بین المللی برای محصولات تولیدی واحدهای صنعتی بوده و از جهت حضور در بازارهای جهانی، صادرات کالا، افزایش فروش و رضایت هر چه بیشتر مصرف کنندگان مورد توجه این کارخانجات واقع شده است.

– اطمینان خاطر به مدیریت شرکت از انطباق کلیه مشخصات کیفی و ایمنی در مقایسه با مقررات تعیین شده (بسته به نظر شرکت، در انتخاب استاندارد اتحادیه اروپائی EU، کدهای EC اتحادیه اروپائی، استاندارد مرجع سازمان تجارت جهانی و Codex و یا استاندارد کانادا).

– قابلیت رجوع و ردیابی بین المللی نتایج آزمون های انجام شده در آزمایشگاه های آکردیته بین المللی بعنوان مرجع اصلی نتایج آزمون و آزمایشات.

– بکارگیری نتایج آنالیز و آزمون ها برای مقایسه با نتایج داخلی آزمایشات بعنوان اصل تجدید پذیری (Reproducibility).

– اطمینان خاطر به کلیه مشتریان داخل و خارج کشور مبنی بر اطمینان از سلامتی و ایمنی محصولات از طریق درج آرم و لوگوی مراجع صدور گواهی بر روی محصولات.

– بازاریابی و تبلیغات وسیع منطقه ای و بین المللی با استفاده از لوگوی انطباق محصول.

– تضمین بین المللی برای محصولات تولیدی شرکت و امکان حضور مؤثر در بازارهای بین المللی و صادرات کالا.

– انجام کلیه مراحل فعالیتها در زمان محدود حداکثر ۳۰ روز کاری (در صورت انطباق نتایج آزمایشات) و صدور گواهینامه انطباق محصول.

در صورت نیاز به آموزش و یا صدور گواهینامه انطباق محصول (Product Certificate) یا گواهی محصول (Type Approval) با ما تماس بگیرید.

برای اطلاعات بیشتر درباره گواهی محصول Product Certificate روسیه EAC یا GOSTR  اینجا را کلیک کنید:صادرات روسیه؛ گواهی EAC (icsiran.com)

برای اطلاعات بیشتر درباره خدمات ویژه صنایع نفت؛ گاز وپتروشیمی اینجا را کلیک کنید:گواهی نفت؛ گواهی گاز ؛ گواهی پتروشیمی (icsiran.com)

برای اطلاعات بیشتر درباره گواهی نامه های ایزو مدیریت و کیفیت اینجا را کلیک کنید:گواهی ایزو؛ آموزش ایزو؛ ایزو ۹۰۰۱ ؛ایزو ۲۹۰۰۱؛ ایزو ۱۰۰۰۴؛ ایزو ۲۲۴۸۳ (icsiran.com)

دیدگاه ها بسته شده است