طراحی کارخانه آموزش طراحی و ساخت

آ سی اس خدمات آموزشی در زمینه طراحی کارخانه های تولیدی ؛ طراحی و ساخت کارخانه های لوازم آرایشی و طراحی و ساخت کارخانه های مواد غذایی ارایه می دهد.

طراحی و ساخت کارخانه های لوازم آرایشی:

مبنای طراحی کارخانه در صنایع آرایشی و بهداشتی استاندارد ایزو ۲۲۷۱۶ است. طراحی کارخانه و گواهینامه GMP آرایشی و بهداشتی ACS کانادا نیز با رجوع به مقررات بین المللی ایزو ۲۲۷۱۶ صادر می گردد. اخذ گواهی طراحی کارخانه از ACS کانادا، تعهد و دانشِ شما در مورد اهمیت ایمنی و بهداشت و سلامتی مصرف کنندگان محصولات آرایشی را با اثبات می رساند . با آموزش طراحی کارخانه ؛ GMP آرایشی؛ گواهی طراحی کارخانه آرایشی از ACS کانادا را دریافت و یکپارچگی فرآیند تولید لوازم آرایشی و بهداشتی و مطابقت با الزامات کیفیت و ایمنی را تضمین کنید.

طراحی و ساخت کارخانه های مواد غذایی:

آموزش طراحی و ساخت کارخانه های مواد غذایی بر اساس استاندارد کدکس CXC RCP1 و در برخی موارد الزامات خاص کانادا و اتحادیه اروپا صورت می پذیرد.در اتحادیه اروپا (EU)، استاندارد GMP غذایی توسط مقررات بهداشت مواد غذایی شماره EC 852/2004 مورد توجه قرار می گیرد. این مقررات الزامات بهداشتی عمومی را برای شرکتهای مواد غذایی (FBOs) در سراسر زنجیره تامین مواد غذایی، از جمله تولید، پردازش و توزیع مواد غذایی تعیین می‌کند. در ایالات متحده، استاندارد GMP در صنایع غذایی در درجه اول توسط سازمان غذا و دارو (FDA) ایجاد شده است. سازمان غذا و داروی آمریکا مقرراتی را تدوین کرده است که به عنوان مقررات جاری عملکرد خوب تولید (CGMP) برای مواد غذایی شناخته می شود.مقررات CGMP FDA که در ۲۱ CFR قسمت ۱۱۷ یافت می شود، مجموعه ای از الزامات و دستورالعمل ها را برای تولیدکنندگان مواد غذایی ارائه می کند تا از ایمنی و کیفیت محصولات خود اطمینان حاصل کنند. ACS کانادا برای ارزیابی GMP چک لیستهای مخصوص خود را دارد که این مقررات جنبه های مختلف تولید مواد غذایی را شامل می شود، از جمله: پرسنل: ایجاد صلاحیت ها و برنامه های آموزشی برای پرسنل تولید، فرآوری، بسته بندی یا نگهداری مواد غذایی به منظور اطمینان از داشتن دانش و مهارت های لازم برای انجام وظایف خود و بهداشت فردی ؛ کارخانه و محوطه: حصول اطمینان از اینکه مراکز غذایی به گونه ای قرار گرفته، طراحی، ساخته و نگهداری می شوند که از آلودگی مواد غذایی جلوگیری کرده و امکان نظافت و نگهداری مناسب را فراهم کند؛ عملیات بهداشتی: ایجاد رویه ها و شیوه ها برای حفظ پاکیزگی در محیط تولید، از جمله نظافت و ضدعفونی مناسب تجهیزات و ظروف، جلوگیری از آلودگی متقاطع و کنترل موثر آفات؛ تجهیزات و ظروف: اطمینان از طراحی، ساخت و نگهداری تجهیزات و ظروف مورد استفاده در تولید مواد غذایی برای جلوگیری از آلودگی و تسهیل تمیز کردن مناسب.؛ فرآیندها و کنترل ها: اجرای کنترل ها و سیستم های نظارتی برای جلوگیری از آلودگی، اطمینان از برخورد صحیح با مواد، جلوگیری از تماس متقابل آلرژن، کنترل دما و رسیدگی به سایر عوامل حیاتی برای جلوگیری از خطرات ایمنی مواد غذایی؛ انبارداری و توزیع: ایجاد شیوه هایی برای نگهداری، حمل و نقل و توزیع مناسب مواد غذایی برای جلوگیری از آلودگی، خراب شدن یا سایر اثرات نامطلوب؛ نگهداری سوابق پایش: نگهداری سوابق مناسب مربوط به تولید مواد غذایی، از جمله رویه های کتبی، نتایج پایش، اقدامات اصلاحی، و فعالیت های صحه گذاری و فراخوان.

طراحی و ساخت کارخانه های مکمل و غذاهای دام و طیور:

آموزش طراحی و ساخت کارخانه های مکمل و غذاهای دام و طیور بر اساس استانداردهایی است که ایمنی، کیفیت و سازگاری خوراک دام و طیور و صنعت غذا برای حیوانات خانگی را تضمین می کند.  استانداردهای خوراک دام شامل اقداماتی می‌شود که تمام جنبه‌های تولید، مانند طراحی و نگهداری تأسیسات، منابع و جابجایی مواد خام، فرآیندهای تولید، بسته‌بندی، برچسب‌گذاری، ذخیره‌سازی و توزیع را در بر می‌گیرد. رعایت اصول طراحی و ساخت کارخانه تضمین می کند که تولیدکنندگان خوراک از رویه های مناسب برای به حداقل رساندن خطرات و حفظ کیفیت و ایمنی محصولات خود پیروی می کنند.عموماَ الزامات طراحی این صنعت با مقایسه با استاندارد امریکای شمالی مورد آموزش و یا صدور گواهی طراحی قرار گرفته و گواهینامه صادره نیز در انطباق با  رجوع به مقررات بین المللی  Feed Safety Standard  صادر می شود.برای مطالعه بیشتر کلیک کنید: گواهی GMP خوراک دام و طیور – (icsiran.com)

برای اطلاع از سایر گواهی نامه های صنایع غذایی اینجا کلیک کنید:گواهی ایزو ۲۲۰۰۰، گواهی HACCP، گواهی GMP (icsiran.com)

برای اطلاع از گواهی نامه های کشاورزی و ارگانیک اینجا کلیک کنید:گواهی ارگانیک، گواهی نامه GAP، گواهی نامه GACP، گواهی نامه Non-GMO (icsiran.com)

برای اطلاعات بیشتر درباره گواهی نامه های ایزو مدیریت و کیفیت اینجا را کلیک کنید:گواهی ایزو؛ آموزش ایزو؛ ایزو ۹۰۰۱ ؛ایزو ۲۹۰۰۱؛ ایزو ۱۰۰۰۴؛ ایزو ۲۲۴۸۳ (icsiran.com)

برای اطلاعات بیشتر درباره گواهی نامه های زیست محیطی و سبز اینجا را کلیک کنید:گواهی ۱۴۰۰۱ ،گواهی ایزو ، گواهی اکو ، گواهی زیست محیطی، گواهی سبز (icsiran.com)