گواهی GAP از نهاد صدور گواهی ACS Canada

ثبت FDA- شرکتهای صنایع غذایی FFR
سپتامبر 17, 2014
GAP
GAP شیلاتی-۳
اکتبر 10, 2014

گواهی GAP از نهاد صدور گواهی ACS Canada | Ics ایران

 شرحی از گواهی GAP محصولات کشاورزی با عملیات خوب کشاورزی 

یک محصول غذایی ایمن، نتیجه تمام فرآیندها و عملیات تبدیل و فرآوری انجام شده در درون زنجیره تولید مواد غذایی است و فقدان یک نظام که مربوط به فرایندهای پیش از تولید محصول باشد، به وضوح احساس می شود. یکی از طرح های خصوصی، گپ جهانی(Global GAP) است که به عنوان یک استاندارد بین المللی جدید برای محصولاتی که در نظام عملیات مناسب کشاورزی یا ((Good Agricultural Practices تولید می شوند، بکار میرود. گپ به کلیه فعالیت های مرتبط با مدیریت تولید محصولات کشاورزی در مراحل کاشت، داشت، برداشت، جدا سازی، بسته بندی، نگهداری و حمل و نقل گفته می شود که با در نظر گرفتن همه جوانب اقتصادی، اجتماعی و زیست محیطی و به منظور کاهش آلاینده های فیزیکی، شیمیایی و بیولوژیکی اقدامات مناسبی صورت می گیرد. صدور گواهی محصولات کشاورزی با عملیات خوب کشاورزی GAP در بخش های مختلف قابل اجرا می باشد انجام کلیه مراحل فعالیتها و صدور گواهینامه در زمان محدود (حداکثر ۳۰ روز کاری و در صورت انطباق نتایج آزمایشات) انجام میشود.

 هدف

  • تولید محصول با عملیات خوب کشاورزی است که باعث اطمینان مصرف کننده، سلامت ایمنی و رفاه انسان و دام می شود.
  • اکوسیستم طبیعی را حفظ می کند و به تولید پایدار کمک میکند.
  • اصلاح کاربردهای بی رویه نهاده های شیمیایی که اخیرا موجب نگرانی های فزاینده در بخش کشاورزی، محیط زیست و حفاظت از منابع شده است.

مزایا اخذ گواهینامه GAP

  • تضمین کننده مجموعه ضوابط و مقررات مورد نیاز برای عملیات  مناسب کشاورزی است.
  • حضور در بازارهای جهانی، صادرات کالا، افزایش فروش و رضایت  هر چه بیشتر مصرف کننده.
  •  اطمینان خاطر به مشتریان از طریق درج آرم و لوگوی مراجع صدور گواهی بر روی محصولات.
  • بازاریابی و تبلیغات وسیع منطقه ای و بین المللی با استفاده از لوگوی گواهی محصول.
  • اختصاص کد خاص و درج نام تولید کننده در لیست تولیدکنندگان دارنده گواهی محصول جهت ردیابی بین اللملی تا پایان اعتبار گواهینامه در سایت ACS.

برای اطلاع از گواهی نامه های کشاورزی و ارگانیک اینجا کلیک کنید:گواهی ارگانیک، گواهی نامه GAP، گواهی نامه GACP، گواهی نامه Non-GMO (icsiran.com)

شرکت آ سی اس دارای تایید صلاحیت NACI ، صلاحیت انجام بازرسی محصول ارگانیک و گواهی GAP و صدور گواهی نامه بازرسی تایید صلاحیت شده ملی را دارد.در صورت نیاز به آموزش ‌‌، ارزیابی و صدور گواهی GAP با ما با شماره ۲۲۲۰۰۵۰۰ تماس بگیرید.

دیدگاه ها بسته شده است