برای اولین بار در ایران -صدور گواهی نامه انطباق محصولات آرایشی از ACS امریکا و کانادا

برگزاری دوره آنلاین و حضوری استانداردایزو ۲۲۰۰۰ ویرایش سال ۲۰۱۸
ژوئن 27, 2021
صدور گواهی نامه طبیعی NATURAL برای محصولات آرایشی از ACS کانادا
جولای 21, 2021

برای اولین بار در ایران -صدور گواهی نامه انطباق محصولات آرایشی از ACS امریکا و کانادا | Ics ایران

شرکت آی سی اس ایران با توجه به نیاز مشتریان خود  در ارتباط با ارزیابی محصولات آرایشی و آنالیز و صدور گواهی نامه بین المللی PRODUCT CERTIFICATION-PRODUCT APPROVAL  به اطلاع می رساند بعد از انجام تحقیقات بسیار و با همکاری دفتر مرکزی نهاد بین المللی صدور گواهی نامه ACS و مذاکرات متعدد  و طولانی با مراکز بین المللی آنالیز و آزمون محصولات آرایشی در امریکای شمالی از هم اکنون قادر است گواهی نامه قابل ردیابی از نهاد صدور گواهی برای محصولات آرایشی صادر نماید.

مراحل نمونه برداری ، ارزیابی از میزان انطباق با استاندارد ایزو ۲۲۷۱۶ -ISO 22716  بعنوان استاندارد پایه و شرایط زیر ساختی در محل کارخانه تولیدی و یا سایت ساخت و تولید صورت می پذیرد. کارشناسان و ممیزین فنی نهاد صدور گواهی ACS  در ایران ضمن ممیزی در محل ، شرایط پذیرش این گواهی نامه را به انجام رسانده و نمونه برداری در دو سطح قابل آزمون خواهد بود :

۱- شرکت درخواست کننده نیاز به انجام آزمون در آزمایشگاه های اکردیته امریکای شمالی و کانادا دارد؟

۲-شرکت درخواست کننده آنالیز و آزمون ها را در آزمایشگاه معتبر و تایید صلاحیت شده سازمان ملی استاندارد ایران که دارای گواهی نامه ایزو ۱۷۰۲۵:۲۰۱۷ ISO  می باشد به انجام برساند .

پس از انجام ممیزی ، نمونه برداری از محصول صورت می پذیرد ، پس از انجام آزمون در یکی از آزمایشگاه های اکردیته ملی یا کانادایی / امریکایی در انطباق با استاندارد ایمنی و سلامتی محصول که استاندارد های بین المللی محصولات آرایشی می باشد ، و در صورت انطباق کامل با استاندارد های محصول  ، گواهی نامه PRODUCT CERTIFICATION و یا گواهی نامه PRODUCT APPROVAL  به نام شرکت تولیدی و برای محصول آزمون و تایید شده به مدت یکسال اعتبار ، صادر و در سایت بین المللی ACS امریکا قابل ردیابی خواهد بود.

در صورت نیاز به اطلاعات  و توضیحات بیشتر با امور قراردادهای دفتر شرکت آی سی اس ایران و با شماره ۲۲۲۰۰۵۰۰-۰۲۱ واقع در قیطریه تهران تماس بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.