آموزش آنلاین اصول و مبانی GAP شیلاتی و آبزی پروری بر پایه الزامات اروپایی Aquaculture

صدور گواهی نامه آموزشی از INO CERT
نوامبر 18, 2020
خدمات صدور گواهی نامه محصول CE-ATEX با اعتبارمرجع بین المللی IAS-IAF
دسامبر 26, 2020

آموزش آنلاین اصول و مبانی GAP شیلاتی و آبزی پروری بر پایه الزامات اروپایی Aquaculture | Ics ایران

با توجه به الزام ستاد مقابله با کرونا کشور در منع برگزاری هر گونه کلاس آموزشی و یا حضور در یک محل با هدف آموزش گروهی ، شرکت آی سی اس اقدام به برگزاری دوره آنلاین اصول و مبانی و الزامات روش خوب کشاورزی GAP در آبزی پروری می نماید.

محتوای دوره اصول GAP آبزی پروری                             

AB.1         مدیریت سایت:این بخش بر آن است تا از مدیریت صحیح زمین، سایت های پرورش آبزی، ساختمان ها و دیگر تجهیزاتی که اساس یک مزرعه را تشکیل می دهند، اطمینان حاصل کرده، به نحوی که ایمنی و ثبات تولید غذا، تضمین گردد. این ساختار، ضدعفونی و پاکسازی را با کمترین استرس بر محیط زیست، امکان پذیر می سازد. تمام مزرعه و تجهیزات آن، در یک شرایط مناسب نگهداری خواهند شد و مختص گونه های ماهی مورد نظر (مرحله حیات)، خواهند بود. منابع آب و تجهیزات غذادهی برای گونه های ماهی پرورشی، کارآمد، در شرایط نگهداری صحیح و اختصاص یافته هستند.

AB.2          مواد شیمیایی:سوخت، شوینده ها، آفت کش ها، قارچ کش ها، تصفیه کننده های شیمیایی، داروها ( تمام داروها به جز  غذاهای طبی)  و مواد شیمیایی دیگر ( رنگ ها، نگهدارنده ها، روغن ها،  اسیدهای باتری و … .)، که در داخل ساختمان یا اطراف آن استفاده می شوند، به عنوان مواد شیمیایی تعریف شده اند.

AB.3           کنترل آفات/AB.4           ایمنی و سلامت شغلی/AB.5            رفاه ماهی، مدیریت و کشاورزی/AB.6            تغذیه آبزیان/AB.7             مدیریت محیط زیست و کشاورزی/AB.8             آب شیرین/AB.9             آب دریا/AB.10           روش های نمونه برداری و آزمایش

علاقمندان با دریافت جزوه و کتاب این استاندارد و مطالعه بر روی مفاهیم و الزامات و اصول و مبانی GAP  و حضور آنلاین در جلسه با استاددوره نسبت به طرح سوالات و یا شرح وبسط موضوع اقدام می نمایند.در صورت نیاز به ثبت نام و دریافت جزوه آموزشی با شماره ۲۲۲۰۰۵۰۰ تهران و یا شماره واتس آپ ۰۹۳۵۱۳۹۲۸۸۴ تماس بگیرید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.