صدور گواهی نامه انطباق محصول زعفران برمبنای ISO 3632 از نهاد صدور گواهی بین المللی ACS

ارزیابی وصدورگواهینامه هتل‌ سبز Green Hotel یا هتل همگام با طبیعت توسط ACS کانادا
آگوست 29, 2020
صدور گواهی نامه آموزشی از INO CERT
نوامبر 18, 2020

صدور گواهی نامه انطباق محصول زعفران برمبنای ISO 3632 از نهاد صدور گواهی بین المللی ACS | Ics ایران

از آنجاییکه در ماه اکتبر هر سال فصل برداشت زعفران فرا می رسد و برداشت زعفران در این ماه از مهمترین فصول بخش کشاورزی ایران و جهان می باشد ، یکی از امتیازات تولید کنند گان و عرضه کنندگان زعفران در دنیا ، اثبات کیفیت محصول زعفران از طریق انجام آزمون بر روی زعفران در آزمایشگاه های اکردیته بر اساس استاندارد ISO 3632-2 می باشد . شرکتهای معتبر مرتبط با برداشت ، فرآوری ، بسته بندی و عرضه با انجام آزمون بر اساس استاندارد ISO 3632-2  و مقایسه نتایج آزمون با استاندارد ISO 3632-1 می توانند در صورت انطباق با این استاندارد ، گواهی انطباق محصول PRODUCT CERTIFICATION از نهاد بین المللی ACS اخذ و در سایت بین المللی ACS امریکا به مدت یکسال ثبت و ردیابی شوند.

هم اکنون شرکتهای صادر کننده و عرضه کننده زعفران در دنیا بااخذ گواهی ISO 3632 از نهاد بین المللی ACS  امریکا قابلیت فروش در بازارهای بین المللی انلاین را اخذ می نمایند. هم اکنون شرکتهایی مثل FITNESS MANTRA PREMIUM  با اخذ گواهی نامه ISO 3632 و اثبات بین المللی کیفیت زعفران خود ، روزانه دهها هزار بسته زعفران خود را در سایت آمازون بصورت آنلاین و با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار می دهند.

در صورت نیاز به اخذ گواهی نامه انطباق کیفی زعفران ISO 3632 مراحل ذیل باید صورت پذیرد:

-نمونه برداری از محصول از انبار و سایت فرآوری / بسته بندی

-ارسال نمونه به ازمایشگاه های تایید صلاحیت شده سازمان ملی استاندارد ایران و یا در صورت نیاز متقاضیان ، ارسال نمونه ها به کشور کانادا برای انجام آزمون در آزمایشگاه های اکردیته FDA امریکا در واشنگتن.

-بررسی و مقایسه نتایج آزمون با نیازمندیهای مندرج در استاندارد ISO 3632

-صدور گواهی نامه Saffron Quality Conformity /Product Certification از نهاد صدور گواهی ACS امریکا و ثبت در سایت بین المللی جهت ردیابی به مدت یکسال.

در صورت نیاز به دریافت پیشنهاد و شرایط انجام کار با دفتر این شرکت در تهران با شماره (۱۰خط)۲۲۲۰۰۵۰۰  تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.