صدور گواهینامه SFBBغذای سالم‌تر، کسب و کار بهتر از ACS Canada

مرور الزامات ایزو ۹۰۰۱ ویرایش ۲۰۱۵ بخش چهارم
دسامبر 22, 2015
مرور الزامات ایزو ۱۴۰۰۱ ویرایش سال ۲۰۱۵ بخش اول
ژانویه 3, 2016

صدور گواهینامه SFBBغذای سالم‌تر، کسب و کار بهتر از ACS Canada | Ics ایران

تهیه مواد غذایی سالم یکی از وظایف اولیه تولیدکنندگان و دست‌اندرکاران صنایع غذایی است. بدیهی است مشتریان نیز تمایل دارند از سلامت مـواد غذایی خود مطمئن شوند.

گواهینامه SFBB در این راستا و مطابق با الزامات مورد نیاز براساس روش های مبتنی بر HACCP تهیه شده است. این گواهینامه ابتدا در سراسر انگلستان برای کمک به کسب و کار کوچک و خرده فروشی به اجرا درآمد و با توجه به کارایی آن در سایر نقاط نیز قابل اجراست.

 گواهینامه SFBB سـلامت مواد غذایـی تهـیه شده را بویژه از نظر نگهداری پس از تولید در سردخانه یا محل مناسب تایید و نشان می دهد مدیریت مجموعه اصول بهداشتی و سلامت مواد غذایی را رعایت نموده است.

علاوه بر تایید بهداشت ماده غذایی، بر رعایت بهداشت کارکنان و مشارکت پرسنل دخیل درتولید ماده غذایی نیز صحه می گذارد.

دستورالعمل‌های SFBB در رستوران‌ها، کافه‌ها، کیترینگ‌ها و حتی کسب و کارهای کوچک پذیرایی مطابق با مقررات بهداشت مواد غذایی قابل اجراست.

تولیدکنندگان‌ مواد غذایی ویژه مدارس و مهدکودکها نیز می‌توانند با رعایت این قوانین، مدارس و اولیاء کودکان را از صحت سالم بودن مواد تغذیه‌ای مطمئن سازند.

شرکت ICS آمادگی دارد نسبت به ارزیابی و صدور گواهینامه  SFBB  اقدام نماید. در صورت نیاز با دفتر این شرکت در تهران با شماره های ۲۲۲۰۰۵۰۰  تماس حاصل نمایید.

دیدگاه ها بسته شده است