صدور گواهینامه Pesticide Residue Free محصولات کشاورزی توسط ACS کانادا

ایزو ۹۰۰۱ ویرایش ۲۰۱۵ – ISO 9001:2015 و آنالیز ریسک -بخش پایانی
جولای 25, 2015
صدور گواهینامه GMO Free محصولات کشاورزی توسط ACS کانادا
جولای 28, 2015

صدور گواهینامه Pesticide Residue Free محصولات کشاورزی توسط ACS کانادا | Ics ایران

تولید محصولات سالم کشاورزی با هدف تولید محصولات فاقد یا دارای حد مجاز باقیمانده سموم، آفت کش ها، عناصر و  فلزات سنگین و مایکوتوکسین ها است، که تحت کنترل و اعمال استاندارد های کشاورزی و عملیات های مشخص قرار می گیرند.

 یکی از این عملیات‌های کشاورزی، مدیریت تلفیقی آفات (IPM (Integrated Pest Management است که در سال ۱۹۶۷ توسط سازمان خوار و بار و کشاورزی سازمان ملل (FAO) تایید گردید و در اواخر قرن بیستم، با گسترش علم اکولوژی، شیمی و… سمومی تولید گردید که به طور اختصاصی بتواند آفت مورد نظر را کنترل کرده، به حشرات مفید و طبیعت خسارت کمتری وارد آورد و بقایای سموم روی محصولات کشاورزی باقی نماند.

کنترل تلفیقی آفات شامل یک یا چند روش کنترل نظیر: شیمیایی، بیولوژیکی، زراعی و فیزیکی جداگانه و یا توامان می باشد تا تراکم جمعیت آفات یک اکوسیستم در زیر آستانه زیان اقتصادی قرار گیرد.

صدور گواهینامه Pesticide Residue Free محصولات کشاورزی در بخش‌های مختلف قابل اجرا می‌باشد از جمله مزارع، باغات، محصولات گلخانه ای، صنایع تولید مواد غذایی و خوراکی یا صنایع تبدیلی.

 شرکت ICS آمادگی دارد نسبت به ارزیابی و صدور گواهینامه Pesticide Residue Free واحدهای تولیدکننده محصولات کشاورزی اقدام نماید. در صورت نیاز با دفتر این شرکت در تهران با شماره‌های ۲۲۲۰۰۵۰۰  تماس حاصل نمایید.

دیدگاه ها بسته شده است