صدور گواهینامه غذاهای رژیمی یا Diet Foods صنایع غذایی توسط ACS کانادا

صدور گواهی نامه غذاهای فراسودمند، غذا داروها یا غذاهای عملگرا (Functional Food) توسط ICS
سپتامبر 6, 2015
اهم خدمات شرکت ICS در بخش کشاورزی، صنایع غذایی، دامداری و گیاهان دارویی
سپتامبر 30, 2015

صدور گواهینامه غذاهای رژیمی یا Diet Foods صنایع غذایی توسط ACS کانادا | Ics ایران

در گذشته متخصصان علوم‌غذایی به‌صورت سنتی، بیشتر ‌روی برقراری تعادل در رژیم غذایی تمرکز داشتند که یکی از راه‌های تامین آن، دریافت میزان کافی کالری از مواد مغذی و اجتناب از دریافت مواد برهم زننده تعادل در رژیم غذایی مانند مصرف زیاد چربی، کلسترول و نمک بود، اما مسئله‌ای که در حال حاضر بیشتر به آن پرداخته می‌شود، دریافت بهینه مواد مغذی است، اجزایی که وقتی به رژیم غذایی اضافه شوند بتوانند موجب کاهش بیماری‌ها و بالا بردن سطح سلامت شوند که استفاده از غذاهای رژیمی یکی از این راه‌هاست.

غذای رژیمی، تامین کننده حداقل میزان کربوهیدرات و مواد مغذی ضروری مورد نیاز روزانه با انرژی ۴۵۰ تا ۸۰۰ کیلوکالری است و به‌ عنوان تنها منبع انرژی روزانه می‌باشد. غذاهای رژیمی کم انرژی باید از پروتئین هایی با منشاء حیوانی و یا گیاهی مناسب برای مصرف تهیه شود و در تهیه آن از سایر مواد ضروری مناسب به نحوی استفاده شود که نیازهای اساسی تغذیه در فرآورده نهایی تامین گردد. غذای رژیمی باید عاری از هر گونه بو و مزه ی غیرطبیعی باشد.

محصولات رژیمی کم کالری( از نظر چربی و کربرهیدرات) می‌تواند مجموعه محصولات مختلفی از جمله: انواع بیسکوییت، نان، ماکارونی، لبنیات، شکلات، آبنبات ، …. را دربربگیرد.

 شرکت ICS آمادگی دارد نسبت به ارزیابی و صدور گواهینامه Diet Foods واحدهای صنایع غذایی و محصولات رژیمی، اقدام نماید. در صورت نیاز با دفتر این شرکت در تهران با شماره های ۲۲۲۰۰۵۰۰  تماس حاصل نمایید.

دیدگاه ها بسته شده است