صدور گواهینامه استاندارد مدیریت انطباق ISO 19600 از ACS Canada

معرفی استاندارد ایزو ۹۰۰۱ ویرایش سال ۲۰۱۵ -بخش دوم
دسامبر 9, 2015
معرفی استاندارد ایزو ۹۰۰۱ ویرایش سال ۲۰۱۵ -بخش سوم
دسامبر 19, 2015

صدور گواهینامه استاندارد مدیریت انطباق ISO 19600 از ACS Canada | Ics ایران

امروزه، انطباق در تولید به یکی از بزرگترین چالش‌های پیش روی کسب و کار تبدیل شده است. استاندارد جدید مدیریت انطباق که در سال ۲۰۱۴ منتشر شده‌است، حاوی دستورالعمل‌هایی برای اجرایی کردن این سیستم نه تنها در سازمان‌ها بلکه در شرکت‌ها نیز می‌باشد. رعایت قوانین مدیریت انطباق می‌تواند تنها راه‌حلی باشد که سازمان های کوچک و بزرگ به دنبال آن هستند تا هزینه های تولید محصول خود را کاهش دهند.

ISO 19600 به قوانین قابل اجرای شرکت، شامل استانداردهای مرتبط و خط مشی‌های داخلی اشاره دارد که به دلیل تاثیر بر کسب و کار، کارکنان و رفتار مشتریان، مصصم به اجرای آنهاست.

اساساً، مهمترین هدف مدیریت انطباق بهبود و گسترش مدیریت (که براساس یک برنامه یا موضوع خاص طراحی شده است) و اطمینان از انجام کامل وظایف و مسئولیت‌های سازمان یا شرکت است و اینکه می تواند در موقع لزوم، اعتبار خود را به صورت موثر مدیریت نمایند.

استاندارد مذکور که توسط کمیته پروژهISO/PC 271، سیستم‌های مدیریت انطباق تدوین شده، دستورالعمل های جامعی برای کاربرانی دارد که به اجرای سیستم‌های مدیریت انطباق یا محک زدن چارچوب هایشان در مقابل استانداردها علاقمند هستند.

” انتظار می رود استاندارد ISO 19600:2014 برای متصدیان، کسب و کارها، مفسرین، بخش‌های دانشگاهی و قانون‌گذاران و البته دادگاه هایی که با انطباق سر و کار دارند، به عنوان محکی بین المللی عمل کرده، همچنین همه سازمان ها نیز از آن متنفع شوند.”

شرکت ICS آمادگی دارد نسبت به ارزیابی و صدور گواهینامه ISO 19600 شرکت ها و سازمانها اقدام نماید. در صورت نیاز با دفتر این شرکت در تهران با شماره های ۲۲۲۰۰۵۰۰ تماس حاصل نمایید.

دیدگاه ها بسته شده است