استفاده از لوگوی ثبت شده ICS در سایتهای آموزشی و پژوهشی منوط به عقد تفاهمنامه رسمی می باشد

آی سی اس خاورمیانه نمایندگی رسمی و انحصاری نهاد ACS کانادا را دریافت نمود.
جولای 12, 2020
ارزیابی وصدورگواهینامه هتل‌ سبز Green Hotel یا هتل همگام با طبیعت توسط ACS کانادا
آگوست 29, 2020

استفاده از لوگوی ثبت شده ICS در سایتهای آموزشی و پژوهشی منوط به عقد تفاهمنامه رسمی می باشد | Ics ایران

با سلام و احترام
از آنجاییکه شرکت آی سی اس خاورمیانه از سال ۲۰۰۶ نماینده رسمی شرکت آی سی اس کانادا در ایران بوده است و لوگوی ثبتی گروه آی سی اس کانادا را به نام این شرکت بصورت رسمی باشماره اداره ثبت ۰۲۷۹۴۰ ثبت نموده است لذا از کلیه شرکتها و موسسات آموزشی و پژوهشی که قرارداد همکاری ندارند ، تقاضا دارد ، کلیه لوگو های ICS را از سایت خود حذف نمایند .فقط شرکتهایی که قرارداد و تفاهمنامه همکاری معتبر در دست داشته باشند با درج شماره و تاریخ قرارداد همکاری فی مابین در سایت خود، امکان استفاده از لوگوهای ICS-ACS را دارند.

به اطلاع می رساند شرکت ICS Group Canada در سال ۲۰۱۷ میلادی با شرکتACS W3 United States   جوینت ونچر برقرار نموده و کلیه فعالیتهای این شرکت در کانادا تحت نام رسمی  ACS Canada Inc صورت می پذیرد و مالک قانونی و بین المللی لوگوی ICS نهاد صدور گواهی ACS Canada می باشد.

شرکت آی سی اس خاورمیانه در حال حاضر نمایندگی رسمی و انحصاری نهاد صدور گواهی  ACS W3 امریکا  ونهاد صدور گواهی ACS Canada Inc کانادا ، تحت اعتبار IAS-IAF در ایران می باشد .

در صورت وجود هر گونه ابهام و سوال به ای میل mobaraki@icsiran.com و یا تلگرام ۰۹۱۲۱۳۹۲۸۸۴ پیام متنی و یا صوتی ارسال فرمایید.

با تشکر
علی مبارکی
مدیر عامل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.