در مورد استاندارد ISO 14064 بیشتر بدانیم (۷)
فروردین ۲۳, ۱۳۹۴
ایزو ۹۰۰۱ ویرایش سال ۲۰۱۵ میلادی و ترتیبات اجرایی آن ISO 9001:2015
فروردین ۲۴, ۱۳۹۴

فرآخوان BMW و نیسان | Ics ایران

نیسان موتور و بی ام و برای بیش از ۱۶۵ هزار خودرو در سراسر جهان به دلیل مشکل پمپ سوخت که ممکن است باعث متوقف شدن موتور یا روشن نشدن آن شود، فراخوان دادند.خودروهای مشمول این فراخوان ۹۵ هزار و ۳۱ دستگاه شاسی بلند نیسان راگ در آمریکا و کانادا از مدل سال ۲۰۱۴ و حدود ۷۰ هزار و ۵۰۰ دستگاه خودروی بی ام و در سراسر جهان مدل سال‌های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ هستند.

طبق اعلام این شرکت‌ها و اسنادی که به سازمان ملی ایمنی ترافیک بزرگراه آمریکا ارائه شده است، آبکاری نیکل ممکن است کنده شود و قطعات متحرک در پمپ سوخت را که ساخت شرکت رابرت بوش است، مسدود کند.سخنگوی رابرت بوش در آمریکا اعلام کرد تامین کنندگان همکاری نزدیکی با خودروسازان دارند تا از این فراخوان‌ها پشتیبانی کنند.

این خودروسازان اعلام کرده اند احتمال روشن نشدن موتور بیش از کار نکردن آن است. همچنین این شرکت‌ها از هیچ گونه تصادف و صدمات مربوط به این مشکل اطلاعی ندارند.نیسان در مارس سال ۲۰۱۴ از تصادفی مطلع شد که در جریان آن یک خودروی راگ روشن نشده بود در حالیکه بی ام و در ژوییه سال ۲۰۱۴ متوجه افزایش تعداد مراجعان برای گارانتی پمپ سوخت در بعضی از مدل‌های خودروهایش شد.

بر اساس گزارش رویترز، نصب پمپ سوخت جایگزین بدون دریافت هیچ هزینه ای انجام می‌شود و انتظار می‌رود هر دو خودروساز فراخوان مربوط را در ماه جاری و اوایل ماه مه آغاز کنند.

دیدگاه ها بسته شده است