خدمات صدور گواهی نامه محصول CE-ATEX با اعتبارمرجع بین المللی IAS-IAF

آموزش انلاین اصول و مفاهیم ایمنی مواد غذایی در کیترینگ های صنعتی برمبنای کدکس کیترینگ-دیماه ۹۹
دی ۳, ۱۳۹۹
برگزاری کارگاه LITRACY1 “علم و سواد ارتباطی ” بر اساس راهنمای سازمان ملل
دی ۶, ۱۳۹۹

خدمات صدور گواهی نامه محصول CE-ATEX با اعتبارمرجع بین المللی IAS-IAF | Ics ایران

شرکت آی سی اس ایران با هماهنگی با مرجع اعتبار بخشی شده IAS-IAF  ، هماهنگی لازم جهت نمونه برداری ، انجام آزمون در آزمایشگاه های اکردیته ILAC  و اخذ گواهی Product Certification از نهاد صدور گواهی کانادا می نماید.

از نقطه نظر فنی ، بسته به اینکه در کدام بازار هدف برنامه صادرات یا انطباق محصول مد نظر باشد ، محصولات الکتریکی و الکترونیکی باید از نظر ایمنی الزامات مختلفی را رعایت نمایند. به عنوان مثال ، اگر این محصول برای بازار آمریکای شمالی باشد ، طبق قانون برق کانادا (CEC – کانادا) یا قانون ملی برق (NEC – ایالات متحده آمریکا) لازم است توسط آزمایشگاه و نهاد صدور گواهی محصول ثالث ، مورد آزمون و تأیید قرار گیرند و گواهینامه انطباق PRODUCT CERTIFICATION را دریافت نمایند.

از طرف دیگر ، محصولات ساخته شده برای اتحادیه اروپا ملزم به مطابقت با دستورالعمل های رویکرد جدید اتحادیه اروپا ، برای نشان CE می باشند.

بطور نمونه هدف از اخذ گواهی CE یا ATEX در مورد محصولات الکتریکی، ارزیابی محصولات برای تأیید انطباق با حداقل الزامات استانداردهای ایمنی تنظیم شده در صنعت ، برای اطمینان از اینکه هیچگونه خطری برای مردم یا محیطی که در آن استفاده می شود ، نداشته باشند .

برخی از نمونه های خطرات ناشی از استفاده از محصولات غیر منطبق ، شوک الکتریکی ، آتش سوزی و انفجار و موارد دیگر است.از این رو مقررات سختگیرانه ای وجود دارد که محصولات الکتریکی از الزامات مندرج در استانداردهای ایمنی قابل اجرا مانند الزامات ساخت و ساز ، مارک گذاری و روش های آزمایش مورد نیاز پیروی می کنند.

آزمونها و گواهی محصول CE-ATEX-CEC-NEC بین المللی شامل محصولات می گردد:

لوازم خانگی
تجهیزات روشنایی
محصولات صنعتی
تجهیزات بکارگیری شده در مکانهای خطرناک که احتمال انفجار و ترکیدن آنها وجود دارد.
تجهیزات پزشکی
تجهیزات آزمایشگاهی
تجهیزات IT / Audio Video
محصولات انرژی تجدید پذیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *