برگزاری دوره سرارزیابی ایزو۱۷۰۲۵ در ازمایشگاه های مرکز تشخیص سازمان دامپزشکی کشور

الزامات ایزو ۹۰۰۱ ویرایش سال ۲۰۱۵-بخش ۶
آبان ۲۵, ۱۳۹۵
الزامات ایزو ۹۰۰۱ ویرایش سال ۲۰۱۵-بخش ۷
آذر ۳, ۱۳۹۵

برگزاری دوره سرارزیابی ایزو۱۷۰۲۵ در ازمایشگاه های مرکز تشخیص سازمان دامپزشکی کشور | Ics ایران

در تاریخ یکم الی چهارم آذر ماه سال جاری دوره سر ارزیابی ایزو ۱۷۰۲۵ برای ۵۵ نفر از ممیزین داخلی ازمایشگاه های تشخیص از سراسر کشور با تدریس دکتر علی مبارکی و مهندس نوید برهانی در محل مرکز تشخیص سازمان دامپزشکی در تهران بلوار پزوهش برگزار گردید.

شرکت کنندگان در صورت موفقیت در آزمون های اخذ شده امکان دریافت گواهی بین المللی ارزیابی از مرجع اعتبار بخشی آنالیتیکا را خواهند داشت.

به اطلاع دوستان و علاقمندان به شرکت در دوره های آموزشی سر ارزیابی استاندارد ایزو ۱۷۰۲۵ می رساند ، شرکت ICS  با کسب مجوز از مرجع اعتبار بخشی بین المللی آنالیتیکای روسیه اقدام به برگزاری دوره های سر ارزیابی ایزو ۱۷۰۲۵ و اعطاء گواهی نامه بین المللی سر ارزیاب ایزو ۱۷۰۲۵ به شرکت کنندگان می نماید.

مرجع اعتبار بخشی AB آنالیتیکای روسیه یک انجمن غیر انتفاعی آزمایشگاهی (مرجع تایید صلاحیت ) دارنده MLA با دو کانسیل ILAC و APLAC  می باشد که تاکنون صدها گواهی نامه اعتبار بخشی ایزو ۱۷۰۲۵ در دنیا صادر نموده است از جمله ازمایشگاه های مرکز تحقیقات ایران خودرو ، پتروشیمی خراسان ، سیمان ارومیه و معاونت نیرو محرکه ایران خودرو در ایران نیز از آزمایشگاه های تایید صلاحیت شده ایزو ۱۷۰۲۵ توسط آنالیتیکا می باشند.

این دوره ها قابلیت برگزاری در محل سازمانها و شرکتها را داشته و به زبان فارسی ارائه می شود.متون دوره فارسی ، اساتید دوره ایرانی و از سر ارزیابان بین المللی ایزو ۱۷۰۲۵ بوده و امتحانات نیز ترجیحا به زبان انگلیسی یا روسی می باشد ولی در صورت درخواست شرکت کنندگان جواب ها می تواند به فارسی داده شود و بدون هزینه ای توسط مدرسین ترجمه می گردد.

در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی با این شرکت با شماره ۲۲۲۰۰۵۰۰ تماس بگیرید

دیدگاه ها بسته شده است