استفاده از لوگوی ثبت شده ICS در سایتهای آموزشی و پژوهشی منوط به عقد تفاهمنامه رسمی می باشد

آی سی اس خاورمیانه نمایندگی رسمی و انحصاری نهاد ACS کانادا را دریافت نمود.
تیر ۲۲, ۱۳۹۹

استفاده از لوگوی ثبت شده ICS در سایتهای آموزشی و پژوهشی منوط به عقد تفاهمنامه رسمی می باشد | Ics ایران

با سلام و احترام
از آنجاییکه شرکت آی سی اس خاورمیانه از سال ۲۰۰۶ نماینده رسمی شرکت آی سی اس کانادا در ایران بوده است و لوگوی ثبتی گروه آی سی اس کانادا را به نام این شرکت بصورت رسمی باشماره اداره ثبت ۰۲۷۹۴۰ ثبت نموده است لذا از کلیه شرکتها و موسسات آموزشی و پژوهشی که قرارداد همکاری ندارند ، تقاضا دارد ، کلیه لوگو های ICS را از سایت خود حذف نمایند .فقط شرکتهایی که قرارداد و تفاهمنامه همکاری معتبر در دست داشته باشند با درج شماره و تاریخ قرارداد همکاری فی مابین در سایت خود، امکان استفاده از لوگوهای ICS-ACS را دارند.

به اطلاع می رساند شرکت ICS Group Canada در سال ۲۰۱۷ میلادی با شرکتACS W3 United States   جوینت ونچر برقرار نموده و کلیه فعالیتهای این شرکت در کانادا تحت نام رسمی  ACS Canada Inc صورت می پذیرد و مالک قانونی و بین المللی لوگوی ICS نهاد صدور گواهی ACS Canada می باشد.

شرکت آی سی اس خاورمیانه در حال حاضر نمایندگی رسمی و انحصاری نهاد صدور گواهی  ACS W3 امریکا  ونهاد صدور گواهی ACS Canada Inc کانادا ، تحت اعتبار IAS-IAF در ایران می باشد .

در صورت وجود هر گونه ابهام و سوال به ای میل mobaraki@icsiran.com و یا تلگرام ۰۹۱۲۱۳۹۲۸۸۴ پیام متنی و یا صوتی ارسال فرمایید.

با تشکر
علی مبارکی
مدیر عامل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *