ارائه خدمات صدور گواهی در سال ۹۹ در ایران

استاندارد سیستم مدیریت کیفیت آموزشی تحصیلی ISO 21001:2018
اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۹
کترینگ و آشپزخانه های صنعتی سبز
اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۹

ارائه خدمات صدور گواهی در سال ۹۹ در ایران | Ics ایران

نهاد صدور گواهینامه ACS دارای تایید صلاحیت از مرجع اعتبار بخشی بین المللی IAS عضو سازمان جهانی IAF برای ثبت و صدور گواهی نامه سیستم های مدیریت ایزو می باشد.

IAS یکی از مراجع اعتبار بخشی پیشرو در ایالات متحده می باشد. گواهی نامه های ایزو صادره از نهاد صدور گواهی ACS در سراسر دنیا شناخته شده و معتبر بوده و در ایران بسیاری از صادر کنندگان و شرکتهای تولیدی و خدماتی معتبر دارای گواهی نامه های ایزو ACS برای تولید و صادرات می باشند.

شرکت ICSنماینده رسمی شرکت ACS در ایران می باشد و در حال حاضر با توجه به محدودیت های تحریم با استفاده از همکاری با شعبات ACS در استان BC کانادا و ACS امارات متحده عربی همچنان اقدام به صدور گواهی نامه های جدید و تمدید گواهی نامه های قبلی اقدام نموده و هیچگونه محدودیتی برای ممیزی و ثبت و صدور گواهی نامه های مدیریتی و گواهی نامه های تایید کیفی محصول ندارد .
در حال حاضر خدمات ممیزی و صدور گواهی نامه اعتبار بخشی شده ACS با اعتبار IAS شامل بسیاری از حوزه هایی همچون صنایع فولاد ، صنایع پتروشیمی و نفت و گاز می باشد و در حال حاضر امکان صدور گواهی نامه های فنی و تخصصی برای این صنایع نیز وجود دارد.
از آنجاییکه شرکت ICS نماینده FDA Agent امریکا می باشد و حوزه غذا هیچگونه محدودیت تحریمی ندارد ، لذا صدور و یا تمدید کد ۱۱ رقمی FDA امریکا نیز هم اکنون بدون محدودیت صورت می پذیرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *